اعتبار نو

درباره ما

اعتبارنو(etebareno.ir) یک وبسایت خبری فعال در حوزه اقتصادی می باشد که از زمستان 96شروع بکار کرده است.

مخاطبان این پایگاه اطلاع رسانی را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصادی تشکیل می دهند.

این رسانه کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های اقتصادی ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

از سوی دیگر دست اندرکاران این رسانه تلاش می‌کند ضمن تولیداخبار و تحلیل‌های اقتصادی مرتبط با بازارایران، فرآورده‌های خبری تولید شده در دیگر رسانه‌های رسمی داخل را بازنشر دهد و به عنوان یک پایگاه خبری نیازهای اطلاعاتی مخاطبان خود را برطرف سازد.

گفتنی است این رسانه در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولي و مالي فعالیت می کند.

امید است با وجود این سایت و امکانات جانبی آن که به طور مستمر به مخاطبان عرضه و معرفی خواهند شد، بتوانیم سهمی در پویایی هرچه بیشتر سیستم اقتصادی در ایران داشته باشیم.

اعتبارنو آماده شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات ارزنده شماست. شما مي توانيد از طريق ايميل رسمي سايت به نشانی etebareno@gmail.com با ما در ارتباط باشيد.

صاحب امتياز و مدير مسوول: غفار پارسا
کد پستی: 5615766212
تلفن آگهي: 09121391822