اعتبار نو

درباره ما

سایت اعتبار نو (etebareno.ir) با هدف اطلاع رسانی سریع و دقیق اخبار اقتصادی از خبرگزاری ها و سایت های معتبر آغاز به کار کرده است.
این سایت بصورت خودکار صدها خبر را روزانه از سایت های خبری دریافت می کند و با استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین روش های هوش مصنوعی خبر ها را طبقه بندی کرده، و خبرهای مرتبط را در سایت های خبری شناسایی می کند. همه این سایتها دارای مجوز از معاونت مطبوعاتی اداره ارشاد بوده و طبق رعایت کامل قوانین و مقررات و منافع جمهوری اسلامی ایران مد نظر بوده است.
این سایت به کاربران کمک می کند تا از بین دها سایت خبری و هزاران خبر، خبرهای اقتصادی مورد علاقه خود را در زمان کمتری و براحتی بیابند. کاربران برای مشاهده متن کامل خبرها به سایت منتشر کننده خبر هدایت می شوند و این کار باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان سایت های خبری و همچنین افزایش رتبه آنها در مقایسه با سایر سایت ها می شود. از سوی دیگر وجود دسته بندی های موضوعی مختلف این امکان را به بازدیدکنندگان میدهد تا اخبار سایت های مختلف را در حوزه علاقه مندی خود به صورت یکجا مشاهده و دنبال کنند.

موتور جستجوگر خبر سایت :
موتور جستجوگر سایت با جستجوی لحظه به لحظه، اخبار را در زمینه های مختلف جمع آوری کرده و با ذکر منبع در اختیار کاربران قرار میدهد.

برخی از ویژگی های این موتور جستجوگر عبارتند از :
– جستجوی لحظه به لحظه در خبرگزاری ها و سایت های معتبر
– تفکیک و دسته بندی موضوعی اخبار
– قابلیت استخراج تیتر و زمان انتشار خبرها

سایت اعتبار نو وابسته به هیچ سازمان و موسسه ای نیست و هیچ گرایش سیاسی را نیز دنبال نمیکند.
با ارائه نظرات و پیشنهادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر این خدمات یاری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با پست الکترونیکی پایگاه info@etebareno.ir تماس بگیرید.
copyright.1396